O nehodě a zraněných před budovou, kde se konal slavnostní večer, jsme psali ZDE

Celý průběh soutěže o korunku se nesl ve smutném duchu. Nikomu nebylo kvůli tragédii před budovou do smíchu. Tato událost výrazně ovlivnila všechny přítomné.

Soutěž ale i tak musela pokračovat dál. Do nejužšího finále se probojovaly dvě dámy. Pia Alonzo Wurtzbach z Filipín a Ariadna Gutierrez z Kolumbie. Velmi emotivní a napjatou chvíli však zkazila velká ostuda! Moderátor Steve Harvey omylem vyhlásil vítězkou sexy Kolumbijku.

Ta začala plakat štěstím, když dostala šerpu, kytici a korunku. Radost jí ale nevydržela dlouho. Přesně jen dvě minuty. Ariadna Gutierrez si slávu velmi užívala. Se slzami v očích děkovala a mávala fanouškům. Vtom ale přišel pořádný šok, který by ji nenapadl snad ani ve snu. Miss Universe se místo ní ve skutečnosti stala Filipínka! Ariadna stála jako opařená. Bylo na ní vidět obrovské zklamání! Ostudu neunesla. Není se čemu divit.

I pro moderátora nastala hodně trapná chvíle. Z omylu ho vinili úplně všichni. On za to ale opravdu nemohl. Na povrch vyšlo, že měl v obálce napsáno právě jméno krásky z Kolumbie. Přesto na sebe házel špínu a všem se omluvil. Řekl, že za to bere veškerou odpovědnost.

Samozřejmě že se na sociálních sítích našla spousta takových, co jeho velkou chybu zkritizovali.

Moderátor Steve Harvey se ještě jednou na svém Twitteru za pochybení omluvil. To ale stejně Gutierrez nepomůže. Tento trapas ji bude provázet ještě pěkně dlouho! Takové zklamání nejspíš ještě nezažila.