Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Trapas na Pink: Lounová si myslela, že má VIP lístky a že jsou s hvězdou kamarádky, to se ale hodně přepočítala!

Olga Lounová s Pink na podzim 2010.
Zdroj: archiv O. Lounové

Pravá ruka Žita 44, zpěvačka Olga Lounová (32) má za sebou pořádné vystřízlivění. Když jí před třemi lety vydavatelská firma umožnila vystoupit coby předskokanka na koncertě Pink, neváhala, v zákulisí předala hlavní hvězdě kytaru jako dárek, u čehož se nechala nafotit, a její tehdejší management hned rozesílal fotky do médií, jak že si holky padly do oka.

Jenomže přešly tři roky, Pink přijela znovu, jako předkapelu si pro sichr přivezla americké Churchill a na dárkyni kytary, která jistě zdobí její obývák, si zřejmě ani nevzpomněla. Těžko říct, zda Lounovou nakonec pozval pořadatel, nebo si o lístek řekla, nadšená z něj ale rozhodně nebyla.

"Dostala sektor 410, což je čtvrté patro za pódiem, takže určitě žádná hitparáda, ale my ostatní byli rádi, že jsme na vyprodaný koncert vůbec nějaké lístky dostali," řekla nám svědkyně celé trapné situace a pokračovala: "Byla nepříčetná, že prý vidí Pink jen záda nebo bok a že jí dali hrozný lístky, moc nechápu, proč si stěžovala zrovna nám, musela vědět, že je v novinářském sektoru a nenecháme si tu prču pro sebe."

Pikantní na celé story je, že očití svědci následně zpěvačku viděli ve zcela jiném sektoru dole pod pódiem, kam se zřejmě zuřivá Olga nějak probojovala přes kontrolu u vstupu do dražšího sektoru. Zpěvačka na naše otázky nereagovala, její přítel nám pak přes její PR manažerku vzkázal, že "snad stála někde u pódia a koncert se jí prý líbil".

Olze gratulujeme a do O2 Areny vzkazujeme, že si musí Olgu příště víc hlídat!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy