Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Trapas hvězdy Ordinace v růžové zahradě: Na večírek dorazila s bílými flekanci na obličeji. Tipněte si, proč má pandí oči jako další VIPky

Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz
+ Další fotografie

Herečka Sandra Nováková (31) se po dlouhé době objevila ve společnosti. Se svým partnerem, režisérem Vojtou Moravcem si vyšla na party k oslavě 20 let vysílání televize Nova, kde Sandra už několik let hraje v jednom z nejúspěšnějších seriálů, v Ordinaci v růžové zahradě.

Nováková má na všech fotografiích z příchodu na party pod očima značně viditelné bílé fleky, jako kdyby byla předtím na party s Vlkem z Wall Street nebo pracovala v pekárně. Někteří (nebo spíše některé) už vědí, že jde o takzvaný vedlejší účinek transparentního pudru, který sice skvěle zafixuje líčení, ale pokud si stoupnete před fotoaparát a ten zapne blesk, získáte výsledek stejný jako právě Sandra.

Herečka naštěstí nemusí chodit kanály, tahle nehoda se stala i zahraničním hvězdám, například Evě Longorii, Drew Barrymore nebo Nicole Kidman.

Související články

Další články