Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Transvestita miluje tělo Kardashian, tak si nechal udělat stejné! Stálo ho to majlant a skoro život!

Tatiana Williams chtěla dokonalou postavu.
+ Další 3 fotografie

Transvestita říkající si Tatiana Williams (52) si nejvíce přál, aby měl křivky jako Kim Kardashian. Absolvoval tak nelegální operace a zákroky, až mu sen splnil. Musel ale za ně vypláznout v přepočtu 1 800 000 korun.

Travesti bavič nelituje svého počínání ani navzdory tomu, že viděl mnoho svých přátel, kteří na riskantní nelegální operace zemřeli.

„Viděl jsem lidi, které silikon úplně pohltil. Jejich kůže změnila barvu na černomodrou a oni už třeba nemohli chodit. Nebo jsem viděl lidi, kterým explodoval prs. Viděl jsem všechno. Přesto lidé jsou ochotni podstupovat rizika, protože silikon na černém trhu je levnější,“ nechal se slyšet.

Williams má štěstí, že je jedním z těch, kterého komplikace nepotkaly. Může se tak chlubit zadkem, který přesně napodobuje zadek Kardashian. Gratulujeme.

„Miluju tělo Kim Kardashian. Přesně tak by měla vypadat žena. Pokud jde o celebrity, spousta lidí mě porovnává s Nicky Minaj, ale já se jen směju. Protože ten zadek jsem měl ještě předtím, než jsem vůbec zjistil, kdo je Minaj,“ dodal Williams.

Mohlo by vás zajímat

Další články