Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Transsexuál zaplatil už milion dolarů, aby vypadal jako panenka Barbie: Sluší mu to teď více?

Co na něj říkáte?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 54 fotografií
Nikki Exotika (35) z New Jersey se narodila jako chlapec. Dnes už díky hormonální léčbě a spoustě plastických operací v hodnotě milionu dolarů vypadá jako živá panenka Barbie. Tenhle trend se v poslední době hodně rozmohl, a to nejenom v zahraničí. I my máme svou živou Barbie Gabriel Jiráčkovou, která se rozhodla radikálně změnit svůj vzhled.

Narodil se jako úplně obyčejný kluk, ale už od mala tušil, že s ním není něco v pořádku. Nyní mu je pětatřicet let, říká si Nikki Exotika a jen málokdo by poznal, že tahle zajímavá kočka byla kdysi klukem.

Transsexuál chtěl vypadat jako živá panenka Barbie a za plastické operace už zaplatil zhruba milion dolarů. Nyní je konečně se svým vzhledem spokojen, ale ještě několik úprav přibude.

Dlouhé nohy, výrazný makeup, růžové outfity a sexy výraz. Takhle nyní Nikki Exotika vypadá a svůj vzhled si náramně chválí. I v Česku máme panenku Barbie, která sice nezměnila pohlaví, ale celý svůj život se chystá zasvětit do všemožných úprav těla, aby vypadala jako živoucí panenka.

Lidé se nemohou shodnout, zda je to normální, nebo jen rozmar z hlouposti. Gabriel Jiráčková to okusila na vlastní kůži. Řada fanoušků ji podporuje a další si zase myslí, že svých rozhodnutí bude jednou litovat. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články