Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Transformace dokončena: Režisér Matrixu Larry Wachowski se poprvé ukázal na veřejnosti jako žena!

Oba bratři Wachowští jsou teď ženami.
Zdroj: profimedia.com
+ Další fotografie
Režisér kultovního filmu Matrix Larry Wachowski (50) se poprvé od změny pohlaví ukázal na veřejnosti. Na GLAAD Media Award v Beverly Hills v Kalifornii ho na červeném koberci všichni mohli vidět jako ženu Lilly. Režisér oznámil změnu pohlaví před měsícem. Jeho bratr podstoupil přeměnu pohlaví už dříve. Oba tvůrci Matrixu tak jsou teď ženami.

Z obou bratrů Wachowských se staly sestry a konečně jsou šťastné. Prý jsou až teď ve správném těle. Wachowsi si v sobotu převzal ocenění za známé pořady, a tak se poprvé ukázal na veřejnosti v dámských šatech a po změně pohlaví. Podle The Hollywood Reporter režisér ctí média za jejich správnou a přesnou prezentaci života gayů, lesbiček, bisexuálů i transsexuálů.

„Být transsexuál není snadné, ale já jsem jeden z těch šťastnějších. Člověk, který je transsexuál, tak je většinou společností zavržen a musí žít v nenávisti,“ řekl režisér. Je rád, že má podporu přátel a rodiny a že mu lékaři a terapeuti umožnili podstoupit tuto změnu. Transsexuálové bez této podpory často nepřežijí.

Související články

Další články