Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tragicky přišla o otce svého syna, teď čeká další dítě a bude se vdávat. Podívejte se, jak to exotické modelce Ndeshi sluší

Ndeshi se svým snoubencem Vojtou Turýnským.
Zdroj: herminapress.cz

Ndeshi Panda Nangolo, která dříve patřila mezi nejobsazovanější exotické krásky přehlídkových mol, se už za několik měsíců dočká svého druhého potomka. Na začátku roku krásku potkala obrovská tragédie. Otec jejího syna Sebastiana (3), fotbalista Václav Drobný tragicky zahynul při jízdě na bobech v Krkonoších. I když spolu pár nežil, vztahy mezi nimi fungovaly naprosto skvěle. „Byli jsme v kontaktu každý den. Byl to nejlepší táta a parťák ve výchově dítěte,“ uvedla modelka, která si dobře rozuměla i s jeho rodiči.

Zanedlouho po pohřbu zjistila Ndeshi, že je těhotná. Otcem dítěte je její nynější partner Vojta Turýnský, který pochází z umělecké rodiny. Snoubenci se nedávno objevili společně na party ve Žlutých lázních. „Plánujeme svatbu, i když ještě nevíme, kdy přesně bude. Já bych si ji ale přála nejen v Česku, ale i v Africe, kde mám rodinu,“ prozradila Nangolo, která pochází z Namibie.

Související články

Další články