Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tragická souložnice Ania Lisewska chystá celosvětové turné, začínat bude už v říjnu. Kde všude mají lidé utíkat?

Ania se chystá rozsévat své tělní tekutiny po celém světě. Zdrhejte
všichni, komu jsou oči a zdraví milé.
+ Další fotografie

Jako by jí nestačilo, že si uřízla strašnou ostudu se svým ubohoučkým vystoupením v Praze, kde její klín očekával nával zájemců, ale nakonec se zjevil jen jeden přiopilý kaskadér, který v Anie smočil nejspíš proto, aby se o něm psalo.

Nakonec dosáhl svého. Petr NikdoNevíJakSeJ­menuje byl pozván na jakýsi provinční diskotékový candrbál, kde o něj místní nešťastnice budou hrát v tombole a pak si s ním zajdou na večeři. Zda jim taky bude muset zaplatit tři stovky za následnou soulož, jako platil u Lisewské, to už bohužel nevíme.

Ania Lisewska (21) na tento pokořující zážitek už asi dávno zapomněla a chystá se na světové turné, kde se bude dál snažit splnit svůj cíl ošustit sto tisíc mužů. Nejspíš si neuvědomuje, že její plán je nesplnitelný, protože pokud nám propočty vycházejí na jednoho muže v každé zemi, což je její dosavadní skóre, musela by objet všechny galaxie a snažit se najít mimozemský život, protože sto tisíc států na Zemi ani není.

Jsme zvědaví, kde Ania svou velkolepou tour začne, a hádáme, že to budou nejspíš Spojené státy. Tam už totiž o ní psali, takže lidé jsou na evakuaci do podzemních krytů připraveni.

Mohlo by vás zajímat

Další články