Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Tragédie v NHL: Nebohý hokejista Frolík zbouchnul zamilovanou Dianu Kobzanovou!

Zdroj: Frekvence 1
+ Další fotografie

Modelka a čestná občanka města Klondike na Aljašce Diana Kobzanová (32) je podle týdeníku Sedmička těhotná.

Dotáhla tak do konce projekt "Frolík", ze kterého je dlouhodobě podezřelá.

Její chlapec, chodící miliarda, pardon hokejista Winnipegu Jets (letošní sezonu hraje za bezmála dva miliony dolarů, v NHL je pátým rokem) Michael Frolík (26), je vyhlášeným intelektuálem, zatímco Kobzanová je pro změnu pověstná tím, že prim u ní hraje prostý cit a čistá láska a naopak pohrdá vypočítavostí.

Vše zmíněné projevila během realizace fáze jedna, která znamená dostat ho, přechází se z ní neprodleně do fáze dvě, znamenající dostat ho před oltář bez předmanželské smlouvy, v tomto případě reálná naděje na úspěch, fázi tři (okamžitě, no dobře, za rok rozvod, ať to nevypadá divně) realizuje jen část modelek.

Kobzanová vztah dlouho tajila a každé tři týdny do Států létala. Hodně se jí nelíbil výpadek bulváru, který tvrdil, že má něco s Matějem Ruppertem, i když se následně ukázalo, že je to její soused, proto vychází z domu, kde bydlí. Ale i tato epizodka, která mohla fázi jedna ohrozit, stačila k tomu, aby Kobzanová nejprve vztah v červnu 2013 legitimizovala (překvapivě se tehdy objevila se slavící rodinou Frolíků na ledě, když její hokejka vyhrál Stanley Cup) a letos na oltář splnění mise položila největší oběť - opustila job v rádiu i práci na TV Óčko, kde měla pořad, a vzala si půlroční dovolenou, kterou se rozhodla strávit za mořem ve Frolíkově pelíšku.

Modelce srdečně gratulujeme, hokejistovi tedy také, ale jen formálně, v reálu se mu dívky v redakci hihňají, což je nechutné a autor textu je za to kárá, a samozřejmě se těšíme na sňatek a tak dále...

Související články

Další články