Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tragédie na českých sociálních sítích: Kate Zemanová si smazala svůj účet na Facebooku

Kate nám bude na Facebooku chybět.
Zdroj: Facebook

Český Facebook postihla největší tragédie od chvíle, kdy si zde Domenico Martucci založil svůj profil. Kateřina Zemanová (20), dcera prezidenta Miloše Zemana, první dcera a česká princezna Kate, která neváhala ve svých statusech používat skandální slova jako „lesba“ nebo „harém“, si smazala svůj účet.

Důvody této politováníhodné události jsou bohužel neznámé, můžeme tedy jen spekulovat. Buď to Kate zakázal někdo z Hradu, nebo jí to zakázal její nový přítel. To se nám ale zdá nepravděpodobné, protože Kate je rebelka bez příčiny, která fotí Instagramem svoje nohy na pláži, ta by si určitě Facebook zakázat nenechala. Možná že se pro exodus z největší sociální sítě rozhodla dobrovolně a nyní se bude věnovat charitě a přestříhávání pásek na výstavách trpasličích pudlů.

K celé věci se okamžitě vyjádřil i zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg (29): „Odchod Kate Zemanové z Facebooku je pro český internet obrovskou ztrátou. FB bez Kate, to je jako Beránek bez koulí nebo jako Pavel Novotný bez svého otce Petra za zády.“ Situaci nadále monitorujeme.

Související články

Další články