Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Toto se jim krutě vymstilo! Iva (17) a Marian (46) z Výměny manželek se přepočítali

+ Dalších 7 fotografií
Sedmnáctiletá Iva a její manžel Marian (46) pláčou nad rozlitým mlékem. Totálně se přepočítali. Na Výměnu manželek nebudou vzpomínat v dobrém.

Sedmnáctiletá Iva a její manžel Marian šokovali Česko. Nejde tady o to, že Iva je moc mladá a Marian má nejlepší roky za sebou. To by česká veřejnost dokázala přežít.

Jenže diváci TV Nova, kde se Výměna manželek vysílá, zuřivě komentují jinou věc – podle toho, co jsme viděli v reality show, to vypadá, že Iva se o své dítě neumí řádně starat. A Marian? Ten je zase při výchově velmi vlažný. Když se někdo nestará dobře o své dítě, tak to Čechům hodně vadí.

Když redaktoři eXtra.cz poprvé mluvili s Ivanou, tak jim řekla, že do show šla jen kvůli penězům. „A vy o mně budete psát? Já ale slavná být nechci,“ uvedla Iva. Myslela to bezelstně a upřímně. Oba manželé skutečně věřili tomu, že dostanou honorář za natáčení a tím to skončí.

Nyní jsou slavní daleko za hranicemi města Semily, kde žijí. Ví o nich celé Česko. Nedokázali si spočítat, že Výměna je proslaví a změní jim život. Mysleli si, že se na ně rychle zapomene. Místo toho se část veřejnosti radí, zda na ně zavolat sociálku. Prostě než vstoupíte do reality show, tak si zodpovězte otázku, zda chcete být slavní. Pokud ne, tak přihlášku do podobných projektů roztrhejte.

Související články

Další články