Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Toto jste určitě netušili: 5 věcí, které zničí vaše představy o legendární komedii Slunce, seno, erotika!

Nádherné ženy byly v každém záběru.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Jaké by to bylo české léto bez Troškových komedií! Příběhy hoštických postaviček jsou svým způsobem geniální a ocení je milovník srandy i filmový kritik. Tentokrát se Škopkovi a spol. vydali až do Itálie, kde také uměli udělat pořádnou ostudu. Jak vlastně porevoluční natáčení vypadalo? Tohle všechno se během završení letních trilogií Slunce, seno... stalo!

Postavičky z Hoštic opustily svou rodnou ves a vydaly se do Itálie. Tehdy uběhly dva roky od revoluce a Troškovy „báby“ si neuměly ani představit, že by na stará kolena cestovaly k moři. Jak tohle mohlo dopadnout?

1. Místo italského kravína škola v přírodě

Pamatujete si na scény z „luxusního“ kravína, který Čechům představovali v Itálii? O žádný jižanský venkov nešlo, protože všechny interiéry se natáčely v Čechách. Konkrétně tento byl ze školy v přírodě ve Volyni. „V Itálii jsme točili vše, co bylo venku. Nemohli jsme si dovolit platit za nic, co by se dělalo uvnitř. Takže je to tak trochu podvůdek na diváka, kterému to ale jistě nevadí a vlastně by na to ani nepřišel,“ vzpomíná dnes režisér Troška.

2. Zraněná Hanušová

Jaroslava Hanušová a Helena Růžičková se staly oběťmi únosu italských mafiánů. Když po ní jeden z nich hodil botu, ona spadla tak nešťastně, že utrpěla otřes mozku. Záběr ve filmu zůstal.

3. Natáčení načerno

Troška odjel natáčet do Itálie načerno. Na vyřizování formalit tenkrát nebyly peníze, a tak to prostě riskl. Naštěstí se na nic nepřišlo, ale kdyby ano, mohl z toho mít pěknou polízanici!

4. Trapas v hotelu

Vzpomínáte na scénu, kdy se Helena Růžičková nemá v hotelu čím přikrýt a na pomoc jí přišla roztomilá pokojská, která skočila do postele k jejímu manželovi? Scéna se nenatáčela v Itálii ani v v Hošticích, ale v pražském hotelu Evropa na Václavském náměstí!

5. Záhadný Škopek

Škopková pracovala v kravíně, sekýrovala celou rodinu, ale co vlastně dělal manžel Škopek? To nikdo neví! Všechny série jenom sedí u piva a poslouchá manželku. Napadlo vás vůbec někdy, čím se vlastně živí? Tohle Troška divákům nikdy neprozradil.

Související články

Další články