Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Toto je nejvíc sexy politik světa: Je bisexuál? Bojí se Islámského státu? Co je tento naháč zač?

Vítěz kanadských parlamentních voleb a nastupující premiér Justin Trudeau
má rád nahotu.
Zdroj: macleans.ca / youngnaturistsamerica.com
+ Další 2 fotografie
Má rád nahotu, podporuje průvody homosexuálů, miluje péra na hlavě a nechce se mu bojovat proti Islámskému státu. Tak lze prezentovat kontroverzního kanadského premiéra jménem Justin Trudeau.

Bylo jasné, že pokud parlamentní volby vyhraje cukroušek Justin Trudeau, změní se přístup Kanady v boji s Islámským státem.

Trudeau vyhrál a hned začal konat. Nebo spíše ustupovat. Trudeau nechce, aby kanadské stíhačky bojovaly s Islámským státem. Již o tom informoval svého kamaráda Baracka Obamu, který ho prý chápe a jeho postoji rozumí. Svůj postoj hodlá vyvážit tím, že Kanada do konce roku přijme 25 000 uprchlíků. Doufáme tedy, že kvůli nim zase někam nebudou přestěhovávat chudáky Eskymáky.

Justin Trudeau samozřejmě tvrdí, že proti IS je třeba bojovat, ale letectvo proti džihádistům posílat nechce. Jak tedy bude kanadský premiér proti radikálním islamistům postupovat?

Možná to zkusí pomocí nahého těla. Již dříve se navíc spekulovalo o jeho bisexualitě. Trudeau se navíc nechal slyšet, že miluje nudisty. Tohle by proti džihádistům mohlo zabrat.

Související články

Další články