Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Toto je nejhezčí dívka českého internetu. Co na ni říkáte?

Fotograf Jan Tůma si vzal Lenku do parády a je na co se koukat.
+ Další 2 fotografie

Na stránkách nejhezciholka.cz soutěží každý měsíc dívky z celé republiky o to, která dostane nejvíce hlasů a stane se královnou krásy. V červnu tento titul vyhrála Lenka Knoblochová (18) ze středních Čech. Odměnu získala hned dvojí – jednak krásných 5000 Kč a jednak zajištění focení s předním českým fotografem Janem Tůmou, který už řadu let fotí celebrity i ty nejkrásnější dívky pro magazín Playboy. Jak jeho focení s Lenkou vypadalo? Podívejte se do galerie na backstage snímky.

Dvě z finálních Lenčiných profi fotek od Jana Tůmy vidíte na titulním snímku, další vám ukážeme během pár dní – abyste se mohli přesvědčit, jak se z krásné dívky stala ještě krásnější! Pokud byste se i vy chtěli do soutěže zapojit, máte šanci – soutěží se totiž každý měsíc! Stačí jít na stránky soutěže a příští měsíc už můžete před objektivem Jana Tůmy stát zrovna vy!

Soutěže se může zúčastnit každá dívka, která je starší 18 let a má trvalé bydliště v ČR. Vítězka každého měsíce získá 5000 Kč a fotky od Jana Tůmy, dívce na druhém místě připadne 3000 korun a dívce na místě třetím 2000 korun. Tak neváhejte, může to být právě vaše vstupenka do světa modelingu!

Mohlo by vás zajímat

Další články