Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Totálně zdevastovaný syn Brodského (†81): Prášky a alkohol?

Marek Brodský
Zdroj: herminapress.cz

Herec Marek Brodský (53) se změnil k nepoznání. Ještě před rokem ho režisér Tomáš Magnusek angažoval do snímku Bastardi 3, a to se přitom Brodský zařekl, že s filmováním končí už v 80. letech. Fotografové deníku Šíp zachytili herce, jak se prochází venku a rozhodně nevypadá zdravě.

Hlava schovaná v kapuci, odulý obličej a nepřítomný pohled nahrávají otázkám, jestli je s Markem všechno v pořádku? My v redakci eXtra.cz jsme se při prvním pohledu na titulku deníku zalekli, že si ho naši novinářští kolegové spletli s Richardem Genzerem.

Syn legendárního herce Vlastimila Brodského přiznal veřejně problémy s démonem alkoholem, který mu před lety zničil život. „Trpěl jsem depresemi, bral na ně prášky, ale v kombinaci s alkoholem antidepresiva neúčinkují, takže se můj stav postupně natolik zhoršil, až začal ničit i mou fyzickou stránku. Pak už jsem kalil tak strašně, že u mě propukly třasy, neustále jsem se potil, takže jsem si vždycky druhý den musel dát ještě před polednem panáka na srovnání,“ přiznal kdysi Brodský, který musel vyhledat odbornou pomoc.

Související články

Další články