Herec Marek Brodský (53) se změnil k nepoznání. Ještě před rokem ho režisér Tomáš Magnusek angažoval do snímku Bastardi 3, a to se přitom Brodský zařekl, že s filmováním končí už v 80. letech. Fotografové deníku Šíp zachytili herce, jak se prochází venku a rozhodně nevypadá zdravě.

Hlava schovaná v kapuci, odulý obličej a nepřítomný pohled nahrávají otázkám, jestli je s Markem všechno v pořádku? My v redakci eXtra.cz jsme se při prvním pohledu na titulku deníku zalekli, že si ho naši novinářští kolegové spletli s Richardem Genzerem.

Syn legendárního herce Vlastimila Brodského přiznal veřejně problémy s démonem alkoholem, který mu před lety zničil život. „Trpěl jsem depresemi, bral na ně prášky, ale v kombinaci s alkoholem antidepresiva neúčinkují, takže se můj stav postupně natolik zhoršil, až začal ničit i mou fyzickou stránku. Pak už jsem kalil tak strašně, že u mě propukly třasy, neustále jsem se potil, takže jsem si vždycky druhý den musel dát ještě před polednem panáka na srovnání,“ přiznal kdysi Brodský, který musel vyhledat odbornou pomoc.