Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

TOTÁLNĚ UCPANÁ PRAHA! Srážka tří nákladních aut zablokovala tunel Cholupice na PRAŽSKÉM OKRUHU, doprava kolabuje

Srážka zablokovala tunel Cholupice.
Zdroj: HZS Praha
+ Dalších 11 fotografií
Srážka tří kamionů zablokovala v úterý tunel Cholupice na Pražském okruhu ve směru k dálnici D1. Havárie silně ovlivňuje dopravu, a to i v opačném směru k dálnici D7. Jih od Prahy je totálně ucpaný. Týká se to Chuchle, Smíchova i Modřan. Složitá je situace i u Jesenice u Prahy.

„Na 5. kilometru dálnice D0 (Pražský okruh) ve směru na Brno zasahovaly dvě jednotky pražských hasičů u střetu tří kamionů. Nehoda zcela zablokovala komunikaci ve směru na Brno,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka pro iDnes.cz.

Nehoda se stala kolem půl čtvrté hodiny ranní mezi exity Zbraslav a Vestec. Při nehodě byl lehce zraněn jeden z řidičů. Z kamionu se vysypal náklad a policie uzavřela Cholupický tunel a odkláněla dopravu.

Není jasné, jak dlouho uzavírka potrvá. Jeden z kamionů převážel osobní automobily, které se nyní musí naložit na jiný vůz. Kolony se tvoří i v opačném směru, na 81. kilometru ve směru na Plzeň před sjezdem na Jesenici se srazily dva kamiony. Jeden z kamionů skončil na boku a probíhá vyprošťování osob.

Související články

Další články