Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Topless Kelly Brook na pláži v Mexiku: Obří balóny s bradavkami konzervativní Británie zakázala publikovat. Foto bez cenzury v galerii

Kelly Brook v Mexiku na pláži a bez podprsenky. Hm.
+ Další 3 fotografie

Kelly Brook (33) chceme na dovolenou. Krásný výhled na její obdařený hrudník měli turisté na pláži v mexickém Cancunu, kam si guru všech kyprých žen v Británii vyrazila se svojí kamarádkou.

Byla by škoda, kdyby se Kelly do Anglie vrátila s bílými neopálenými místy na svém těle, ale že předvede až takovou show, by čekal málokdo. Modelka odhodila vršek titěrných bikin a směle korzovala po pláži se svým bohatě obdařeným hrudníkem jen tak. Každý, kdo byl v té chvíli v dosahu, se mohl podívat na to, co si smí osahávat pouze ragbista Danny Cipriani.

Topless modelka se slunila v písku, svoje tělo ochlazovala v moři, a když už mexické paprsky pálily příliš, byla poblíž houpací síť nabízející oddych ve stínu. Fotografie hvězdy Velké Británie nahoře bez jsou pro konzervativní zemi příliš odvážné, a tak je některá média zveřejnila cenzurované.

Mohlo by vás zajímat

Další články