Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tomuhle českému bojovému monstru říkají Mamut: Až uvidíte jeho tělo, bude vám jasné proč!

Jiří Paluska z pražského Penta Gymu se s tím nepáře a soupeře ničí
rychlostí blesku a silou.
Zdroj: archiv
Dva bojovníci, jedna klec, silné pěsti a příbramská sportovní hala. Na to se budou moci těšit fanoušci bojových sportů. Příští pátek se tady totiž objeví Jiří Paluska, přezdívaný Mamut, který se už nemůže dočkat, až začne drtit své soupeře. Postaví se mu Daniel Dittrich. Snad má pro strach uděláno!

Už příští pátek se v Příbrami koná opět řežba v kleci. V drsné Příbrami je na programu už pátý ročník Back in the FIght pod největší organizací v republice GCF. Na našlapané fightcard je kromě souboje o první ženský titul také souboj těžkých vah.

Podlaha oktagonu bude v příbramské sportovní hale pořádně dunět, protože pobít se přijede i pražský Mamut. Jiří Paluska s touto populární přezdívkou z pražského Penta Gymu se s tím nepáře a soupeře ničí rychlostí blesku a silou starověkého monstra.

Potetovaný a objemný mamut zápasící v těžké váze si minulý rok v kleci střihnul dvě štípačky a na dvě vítězství, které za pletivem zaznamenal, mu stačily necelé tři minuty. Soupeře v obou zápasech vyřídil jako uragán a ve druhém se stal dokonce v německém Regensburgu profesionálním šampionem organizace YBN. Velký úspěch zaznamenal také na amatérském mistrovství republiky.

„Na nic nečekám, jdu do toho na plno, rány se nebojím a ty své okamžitě rozdávám. Do Příbrami se těším. Galavečer pod vedením Ládi Erdélyiho a Petra Větrovského má vždy vysokou úroveň,“ uvedl populární Mamut.

„Mamut je jedním z nejzajímavějších tuzemských zápasníků, je to česká extratřída, která vám vždycky spolehlivě zajistí, že se nebudete nudit. Jsem rád, že se mi podařilo ho do Příbrami dostat,“ říká Michal Hamršmíd, legenda tuzemského MMA, prezident GCF.

Těší se stejně na Mamuta i jeho soupeř? Soupeřem tohoto rychlého a krutého obra bude Daniel Dittrich. Snad má pro strach uděláno.

Související články

Další články