Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tomu tedy říkáme trapas: Obchody odhalují nejvíce nechtěné dary, první místo je překvapením

Lady Gaga ani bondovka nebodují, Topshop lidem asi nevoní.
Zdroj: Profimedia.cz

Říká se, že není větší radosti než ji někomu udělat a pak taky darovanému koni na zuby nekoukej a lepší vrabec v hrsti nežli holub na střeše a spousty dalších přísloví, které nám připomínají, že Vánoce nejsou jen o dárcích a máte mít radost z každého, který dostanete.

Jenže skutečnost je poněkud jiná, obchody to vědí a právě proto nabízejí možnost vrácení zboží nebo jeho výměnu. A po Vánocích jsou hlavně výměny vyhledávanými tržbami. Blíží se konec roku, je po svátcích a to je doba začít počítat nejen zisky a ztráty, ale i zboží, které bylo vráceno.

A z tohoto žebříčku nejvíce nechtěných dárků vyplývá asi daleko více než z anket, kdo je největší osobnost nebo umělec roku. První místo totiž suverénně okupuje Lady Gaga, jejíž album prostě nikdo nechce a vrací se ve velkém, nemusí ale smutnit sama, podobně dopadla i Amy Winehouse.

Za další vánoční zlo považují lidé i oblečení z obchodu Topshop a dámské kousky v obchodě Next, netáhne ani Xbox 360 nebo DVD s bondovkou Skyfall. A jak to vypadá na prvních deseti místech nechtěných vánočních dárků?

1. CD Lady Gaga – Born This Way

2. DVD Přizdisráči

3. CD Mumford & Sons – Sigh No More

4. CD Amy Winehouse – Back To Black

5. DVD Skyfall

6. DVD Pulp Fiction

7. poukázky nebo oblečení z Topshopu

8. Topman trička

9. Next dámské džínsy a kalhoty

10. Xbox 360

Související články

Další články