Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tomu se říká obětavost! Muž vyrábí vozítka pro nemocné pejsky a nechce za to žádné peníze

Jerry nezištně pomáhá zvířatům.
Zdroj: facebook.com

Muž jménem Jerry West se k sestavování pomocných chodítek pro nemocné psy dostal, když jeho věrný psí přítel Whitey náhle ztratil schopnost chodit kvůli rakovině. Jerry tím byl naprosto zdrcený. Když se dozvěděl, že invalidní vozíček pro psy ho vyjde na několik set dolarů, rozhodl se sestrojit si svůj vlastní. Použil k tomu těžké plastové potrubí a kola ze sekačky. Brzo si fenka Whitey svištěla ve svém novém vozíku, pomohlo jí to k dalším dvěma rokům šťastného psího života.

Whitey měla takovou chuť do života, že se Jerry díky ní rozhodl, že bude takhle pomáhat i ostatním psům. Začal sestavovat vozíky pro zvířata s různými nemocemi, a to bez jakéhokoliv poplatku. Jerry už vyrobil a poslal přes 80 chodítek lidem, kteří by si ho jinak vůbec nemohli dovolit. „Odmítám peníze za pomoc zvířatům, protože mi to nepřijde férové, spíše dostávám odměny ve formě dárkových šeků,“ vysvětloval psí hrdina.

Na sestrojení vozíku se domlouvá elektronicky, majitelé mazlíčků mu napíšou email, o jaký druh psa se jedná, a když je vozík sestrojen, tak ho Jerry pošle. Zachránil tak život už skoro stovce psů. „Dělám tuto práci, protože vím, že pro mnohé lidi je jejich mazlíček součástí rodiny, je to všechno o tom, dát psům novou chuť do života,“ dodává obětavý muž.

Související články

Další články