Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Tomu se nechce věřit! Úlet Šebrleho s tanečnicí nebyl na Primě zdaleka první, tvrdí spolupracovnice

Denisa je krásná žena a Roman to ví.
+ Dalších 20 fotografií
Čtvrteční extempore Romana Šebrleho (43) zdaleka nevyšumělo! Sympaťák, který se sťal jak zákon káže a pak se k sekretářce šéfa obchodního oddělení Primy choval tak, jak by se asi manžel Evy Šebrlové (41) a otec dvou společných dětí chovat neměl, dál musí žehlit, kde se dá. Do redakce navíc chodí nové a nové poznatky, z nichž ten nejčerstvější je krajně podezřelý!

Ozvala se nám jedna z blízkých spolupracovnic Romana (43), o kterém si stejně, jako celý televizní národ, myslíme, že je slušný a rovný chlap a kromě nedávného úletu i pan Vzorňák. Kolegyně Šebrleho ovšem tvrdí opak.

„Může si za to sám. Tohle není první teambuilding, kdy řekněme zkoušel desetiboj prozradila nám donašečka pobaveně bez dalších podrobností.

Jestli je to pravda, nebo ne, to ví jen moderátor zpravodajství Primy a jeho případné další úlovky. Anebo nikdo, pokud se to nestalo.

Naše redakce tomu samozřejmě zásadně odmítá věřit a i čtenáře vyzývá, aby nepropadali panice a bývalého špičkového atleta dál považovali za vzor všech ctností!

Mohlo by vás zajímat

Další články