Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tomu říkáme zapálení: Dva fanoušci Harryho Pottera si vystrojili svatbu ve skutečných Bradavicích

Tomu říkáme zapálení: Dva fanoušci Harryho Pottera si vystrojili svatbu ve skutečných Bradavicích
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie

Uvažovali jste někdy o originální svatbě a jste zarytí filmoví fanoušci? Už se na internetu proslavila svatba ve stylu Shreka, Hvězdných válek a Jurského parku, ale na Harryho Pottera si snoubenci troufli až teď.

Angličanka Zoe Howe (25) a Američan Alex Pitas (26) doslova žijí touhle sedmidílnou sérií, protože za půl milionu korun si vystrojili oba hotové Bradavice. Kromě toho, že bylo vše doladěno do těch nejmenších detailů, samozřejmě na hosty čekala i pravá čarodějnická zábava.

Někdo měl tu smůlu, že se u svatebního stolu dostal do zelené zmijozelské sekce a na konci pak musel v bitvě o Bradavice být na temné straně, ale podle hostů tahle svatba stála fakt za to.

Plánovala a ladila se devět měsíců a Zoe ji uspořádala jen s pomocí přátel, kteří podle ní ochotně přidali ruku k dílu. "Známe se totiž s Alexem od dětství a jim přišlo hodně romantické, že se vdávám za svou první lásku, tehdy dětskou. Navíc jsme měli pro hosty sto kouzelných hůlek, takže to by bylo, aby nám aspoň jedna to štěstí nevyčarovala."

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy