Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tomu neuvěříte! Tenhle klátič spal s více jak sto ženami, i když nemá penis!

muž bez penisu
Zdroj: Facebook

Andrew Wardle (39) vypadá jako kus chlapa, má drsné zaměstnání pracovníka ostrahy a je to typický klátič ženských. Tenhle svůdník má ale jednu zásadní vadu - ty ženy nemá hlavně čím klátit!

Fešák se totiž narodil bez jedné zásadní věci, která dělá muže mužem. Nemá penis, ale ani to mu nezabránilo v tom, aby si užíval sexuálního života, i když ne vždy se jednalo o rajskou slast. Některé ženy pohled na jeho rozkrok vyděsil a jiná ho zase podváděla. Andrew již uvažoval o sebevraždě, ale nakonec mu chuť do života dala naděje na unikátní operaci, kterou podstoupí jako první člověk na světě.

Po jeho narození lékaři zjistili, že se narodil s vyhřezlým močovým měchýřem, takže penis už jaksi nebyl potřeba. Operativně mu měchýř vrátili na správné místo a teď, po 39 letech, mu dodají i tu nejdůležitější věc.

Penis mu udělají přímo z jeho vlastní ruky. Tuhle operaci bude muset podstoupit na třikrát a jeho chlouba by poté měla být plně funkční, protože o varlata Andrew nepřišel.

Jen si v redakci eXtra.cz nedovedeme představit, jak bude jeho nový penis z ruky vypadat. Navrhujeme jednoduché řešení, prostě mu tam našít ruku, zachovat citlivost prstů a pak by zabil dvě sexuální techniky jednou ranou.

Související články

Další články