Pokud sledujete seriál Živí mrtví (The Walking Dead), určitě znáte postavu Carla. Jde o syna hlavního hrdiny, který je většinu času neskutečně protivný, a to do takové míry, že si člověk přeje, aby ho konečně kousla nějaká zombie a on už konečně umřel. Což se klidně může stát, protože tvůrci zase tak na svých hlavních postavách nelpí, což dokázali už mnohokrát v seriálu (i komiksu, který je předlohou).

Nedávno se ale objevil na Facebooku obrázek, na kterém Chandler Riggs, který hraje malého Carla, odpočívá a povídá si se svým hereckým záskokem. Na tom by nebylo nic divného, například pro odvážnější kaskadérské kousky nebo při nasvěcování scén mají herci své záskoky, ale jeho záskokem je téměř třicetiletá žena!

Jmenuje se Emily Brobst, je jí 29 let a je zajímavé, že dělala kaskadérku na spoustě filmů a většinou zaskakovala skutečně děti. To je výhoda, když děláte kaskadérku a jste malého vzrůstu.

Než se začala natáčet čtvrtá série, záskokem Carla byla navíc ještě jiná dívka – jednadvacetiletá Savana Jade Wehunt, která si také zahrála zombie dcerušku Guvernéra.