Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tomu byste neuvěřili. Česko má dvojnici Caitlyn Jenner. Která herečka je jako její dvojče?

V Americe o tom ještě nemají tušení, ale Česko má „svou Caitlyn
Jenner“.
Kdo by to byl řekl, že předělaný muž Caitlyn Jenner bude mít v Česku svou dvojnici. Ale jejich podoba je až zarážející, v obličeji vypadají jako dvojčata. Jediné, co je rozlišuje, je délka vlasů, ale tu když si odmyslíte, tak neuvěříte, kdo by z fleku mohl dělat Caitlyn dublérku.

Když se zakoukáte na fotku české herečky Evy Holubové (57) a pak na fotky nevlastního táty (teď už mámy) Kim Kardashian (35) Caitlyn Jenner (66), tak si musíte říct, že tyhle dvě snad musely být rozděleny při porodu. Teda až na to, že naše Evička ráda ukazuje hluboké dekolty, předělaný muž na to stále nemá odvahu.

Ale když se zadíváte do jejich obličeje, tak se nad tím musíte pozastavit. Ten stejný nos, podobná mimika, akorát má herečka víc vrásek, protože jí botox nic neříká. Teď si ale Eva může oddychnout. Kdyby jí náhodou u nás už pšenka nekvetla, tak může jet do Ameriky a dělat Caitlyn dvojnici, tam by rozdíl určitě nikdo nepoznal.

Třeba by se dostala i na významné herecké akce a ještě by se usídlila v Hollywoodu a měla by před sebou zářnou kariéru. Caitlyn je docela obletovaná celebrita, o něčem takovém by se Evě v Česku mohlo jen zdát. Sami se podívejte, jak jsou si holky podobné.

Mohlo by vás zajímat

Další články