Když se podíváte na fotku, kde je Ester odhalená, tak se vám jen zatají dech. Za tohle břicho by se nemusel stydět žádný kulturista. Ani gram tuku, vystouplé svaly, jenže to už je na křehkou dívku až moc. Je vidět, že se ztrácí před očima a k normální váze má daleko.

Samozřejmě na tom není nic špatného, když se holka chce líbit a na své postavě maká. Jenže tomu musí odpovídat i jídelníček a při tak tvrdém tréninku si neodpírat jídlo a nejíst převážně jen ovoce a zeleninu, na což si Ester prý potrpí.

Takové to bylo hezké děvče, když se s Tomášem Berdychem (30) poznali, jenže když se dostala do světa šoubyznysu, kde jsou ta kritéria dost drsná, tak už to možná začíná přehánět, a když zrovna neukazuje svalnaté břicho, tak jí spíš všude lezou kosti.

Snad se z ní nestane další posedlá anorektička, jako byla Eliška Bučková (26). Ta taky byla čestným návštěvníkem fitka, ráda se fotila u jídla nebo jak vaří, a ztrácela se před očima. To jsou přesně triky holek s poruchou příjmu potravy, musí se co nejvíc ukazovat s jídlem, aby na ně nepadlo podezření, ale samy to spíš pak vyhazují.

Snad se mýlíme a nemáme na scéně další kostru potaženou kůží, která bude hubnout víc a víc, na to už se fakt koukat nedá.