Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tomáš Rosický oznámil odchod do fotbalového důchodu: Zdraví za tím ale prý není!

Tomáš Rosický oznámil konec kariéry!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Fotbaloví fanoušci pláčou. Jeden z nejlepších českých fotbalistů Tomáš Rosický (37) oznámil, že ve svých sedmatřiceti letech končí s fotbalem. Svůj odchod do fotbalového důchodu oznámil na tiskové konferenci.

Bývalý kapitán reprezentace Tomáš Rosický oznámil na tiskové konferenci nemilou zprávu. Ve svých sedmatřiceti letech definitivně končí s fotbalem.

„Už po podzimu jsem byl nalomený, ale pořád jsem chtěl hrát dál. Vždyť víte, jak ten fotbal miluju,“ řekl portálu iDnes.cz. Rosický také prohlásil, že hlavním důvodem konce jeho kariéry není zdraví, jak možná někteří očekávali, ale fakt, že nemá svému týmu už co nabídnout.

„Nejde o zdravotní důvody. Zjistil jsem, že už nemám na hřišti co nabídnout,“ řekl se smutkem v očích na tiskové konferenci. Fanoušci takovou nemilou novinu rozhodně neočekávali a je to pro ně velký šok.

„Když jsem se teď začal chystat na další sezonu, tak se mi najednou nechtělo. Šel jsem si zaběhat a byl jsem hotovej. A při představě, že mě čeká sedmitýdenní zimní příprava, jsem si řekl, že to už dávat nechci,“ dodal jeden z nejlepších českých fotbalistů.

Související články

Další články