Ve své knize se Řepka rozepsal o mnoha drsných momentech. Částečně mapuje život po boku rodačky z Mostu Vlaďky Erbové. Manželství to nebylo jednoduché. A nejostřejší pasáže směřují k předávkám dcery Vlaďky Erbové a Zdeňka Bahenského.

„Viděl jsem, jak byla Viktorka manipulovaná proti otci, jak bylo každé předávání doprovázeno vyčítavými scénami a jak prostě táta Viktorku někdy vůbec ani nedostal. Prostě mu bylo řečeno, že ho dcera vidět nechce. Zdeněk tam jednou přišel s dárkama na Vánoce, ona mu ji ani neukázala a on se otočil a i s balíčkama šel zase pryč. Jindy pro ni přijel a její matka mu oznámila, že dcera k němu nechce, protože tam má kamarádky a chce si s nimi hrát. Pak zase jindy začala holka venku brečet, že k tátovi nechce a že se ho bojí, ten na to kouká se zděšeným výrazem, otočí se a odjede.Příště přijede s policií. Ti tam stojí, dítě mezi nimi, nechtějte to vidět,“ popisuje Řepka ve své velmi emotivní knize.

Sám prý prožívá něco podobného jako tenkrát Bahenský. Se svým synem se dokonce rok neviděl, ne že by nechtěl, ale protože si Erbová postavila hlavu. Až před několika týdny se setkal Řepka s milovaným Markusem. „Byl to nezapomenutelný moment. A věřím, že až dojde na soudy, budu se synem častěji,“ dodal někdejší fotbalový bouřlivák, kterému je v životě velkou oporou partnerka Kateřina Kristelová.