Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka dal Kateřině Kristelové pusinku. Ale stalo se něco opravdu hrozného!

Je to láska.
+ Dalších 30 fotografií
Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (44) miluje Kateřinu Kristelovou (38), která už nemoderuje pořad Aféry na TV Barrandov. Tomáš ji má také moc rád. Kateřina věří, že spolu prožijí další krásný rok. Jenže i přes to všechno krásné, se stalo něco opravdu hrozného.

„Dáme ještě další jízdu, lásko? Už jsem ti někdy řekla MILUJU TĚ? Krásného Valentýna!“

Takto nádherně a láskyplně popřála Katka na svém Instagramu bývalému fotbalovému obránci k svátku všech zamilovaných. Podle sladkého polibku je vidět, že jejich láska je nehynoucí a bude trvat ještě moc a moc dlouho.

Jenže Tomáš Řepka zažívá i hodně složité a emotivní chvíle. Pořád je hodně napjatý jeho vztah s bývalými manželkami. S Renátou se asi nějak nakonec dohodnou, s Vlaďkou Erbovou (36) je to složitější.

Řepka měl natáčet internetový pořad Telebrity. Ale podle webu expres.cz odešel ze studia. Natáčení zastavila bývalá moderátorka pořadu Aféry Katka Kristelová. Vadilo jí, když se moderátorka začala ptát na policejní vyšetřování, ve kterém údajně má slavný pár figurovat.

„Tady bych to zastavila. Stop! Tohle je strašně nebezpečný. Tomáši, absolutně se nevyjadřuj k policii,“ uvedla Kristelka. Tomáš Řepka":https://www.extra.cz/…/tomas-repka v tu chvíli sundal ze sebe mikrofon a natáčení ukončil. Byl to další blikanec. Tomáši, to by nebylo hezké.

Mohlo by vás zajímat

Další články