Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka chystá totální bombu: Čas ukáže, jaká bude další cesta!

Tomáš prý není takový drsňák a agresor jak se říká...
Zdroj: instagram
+ Dalších 31 fotografií
Tomáš Řepka (43) je zamilovaný do moderátorky Kateřiny Kristelové (37) a ona mu jeho city vroucně vrací. Snad i proto spolu chystají něco opravdu velkého.

Tomáš Řepka nikdy nebyl prototypem muže, který by vyhledával kamery. Ale láska lidi mění. Podle informací webu expres.cz by měl zamilovaný páreček mít vlastní pořad na TV Barrandov.

"Tomáš s Barrandovem vyjednává už delší dobu. Nejdříve to vypadalo, že bude mít pořad sám, ale nakonec vymysleli, že ho bude dělat s Kateřinou," uvedl zdroj z Barrandova.

Zajímalo nás, zda to bude pořad o fotbale, nebo se bude probírat láska a sex. Tak jsem zkusili napsat Kateřině Kristelové, o co jde.

"Na Barrandově jsem stále jako moderátorka pořadu Paparazzi, kde se starám i o dramaturgii a o to, aby vše fungovalo. Je to moje srdcovka a nikde mi tak dobře nebylo. K novému projektu se vyjadřovat nechci a zatím nebudu. Je to běžný chod televize, ze se věci zkoušejí a přemýšlí se nad novými formáty. Čas ukáže, jaká bude další cesta," uvedla Kateřina pro eXtra.cz.

Související články

Další články