Když je někdo ve svém oboru dobrý a vyniká, tak se prostě jednoho dne dostane na stránky eXtra.cz. I kdyby to mělo být až poslední den v roce.

Tomáš Horký dobrý je. Nebo jinak, on patří k těm nejlepším. Tenhle rapper z Brna si totiž na nic nehraje. Není to žádný zpovykaný floutek ze Žižkova, je to syrový rapper, který žije na hraně. Není to póza, je to naturalistické Brno.

Tomáš Horký je zvláštní úkaz na české rappové scéně. Nejde mu o slávu. Má to dost v paži. Takže na nějakou sebepropagaci dost kašle. Proto je čas udělat to za něj.

Mezi jeho nejslavnější projekty patří hit Tohle je Brno, kde mu sekundovala Mária Bikárová. Tady Tomáš vystupoval pod jménem Tommy Haze. Dnes se vrátil ke starému pseudonymu a znovu tvoří pod přezdívkou Řáhol. A je to tvorba, která má koule. Neoholené, zpocené a brněnsky dusivé koule.

Kdo jeho osobu sleduje delší čas, tak ví, že Tomáš má dost velké problémy s drogami. Na Facebooku buď píše, že se pěkně vyfrčel, nebo píše, že přestává frčet. Nebo zrovna frčí.

Do nového roku Tomáš slíbil, že ubere. Že si bude dávat velký pozor na to, s čím si hraje.

Tome, není to škoda? Ta tvoje drogová terapie formou hiphopového šoku lidi dost baví. Je to kvalita, není to srajda. Je to mocinky dobré a není to žádná povrchní póza.

Budeme rádi, když přežiješ rok 2017 ve zdraví. Musíš žít, užívat si a tvořit. Bez tebe by v Brně byla nuda.