Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tomáš Klus řeší na vyprodaném turné problém: Někdo stále prodává lístky a ještě k tomu falešné

Tomáš Klus se potýká s falešnými VIP vstupenkami na své koncerty.

Nástupce pomalu končícího Karla Gotta (73), Tomáš Klus (26) je na velkolepém česko-slovenském turné s názvem „Ani si nesedejte“, které zatím podle očekávání vyprodává kulturáky.

Toho se patrně pokouší využít ve Strakonicích neznámý vykuk, který prý prodává speciální VIP vstupenky, do kterých je zahrnut i raut s účastí zpěváka, za skoro tisíc korun za kus.

„Dostali jsme informace, že se to děje, situaci řešíme, zatím jsme žádný falešný lístek nezadrželi, ale připravujeme se na všechny alternativy, každopádně lístky stojí 490 korun, tak snad nikdo další nenaletí, opravdu žádné VIP lístky s rautem neprodáváme,“ říká Bára Falgeová, Klusova manažerka, která podobný problém řeší poprvé.

„Ví o tom i policie, na místě nějaké zmatky nečekáme, ale samozřejmě budeme situaci případně operativně řešit,“ dodává. Pokud jste si tedy zakoupili od překupníka VIP lupen na pondělí 22. dubna do Strakonic na Kluse, nebude totiž zřejmě ani vstup a už vůbec ne nějaký raut.

Mohlo by vás zajímat

Další články