Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tolik neštěstí snad nikdo nemůže unést: Koho Keanu Reeves miloval, ten zemřel!

Podle jeho života by se mohla natočit tragédie!
Zdroj: Facebook, Profimedia
+ Dalších 13 fotografií
Keanu Reeves (52) patří k hollywoodským sympaťákům. Živí se opravdu talentem, nikoliv skandály. I přes popularitu stojí nohama na zemi, a navíc má v sobě stále pokoru. Podle jeho života by se ale dal natočit hodně smutný film. Něco takového totiž žádný scénárista nevymyslí.

Když mu byly tři roky, tak jeho otec odešel od rodiny. S matkou se pak často stěhovali po celých Státech a on nikdy nezapadl do žádné školy. Navíc měl dyslexii, tak ho spolužáci často šikanovali a smáli se mu.

Nakonec školu nikdy nedokončil, což vzhledem k jeho úspěchu ani nebylo potřeba. Časem si dokonce našel cestu ke knihám a navzdory poruše je z něj zapálený čtenář.

První životní tragédie přišla v roce 1993, když se jeho nejlepší kamarád a herecký kolega River Phoenix předávkoval a zemřel. Keanu byl hodně dlouho ze ztráty zničený. V roce 1998 herec potkává svou lásku Jennifer Syme. O rok později už čekají miminko, ale v osmém měsíci se stane něco strašného. Malá holčička zemře ještě v břiše těhotné přítelkyně. Ve vztahu nemůžou kvůli žalu pokračovat.

To ale není všechno. O 18 měsíců později jeho bývalá přítelkyně umírá během dopravní nehody. „Zármutek mění podobu, ale nikdy nekončí,“ řekl zdrcený Keanu Parade Magazínu.

Když natočil Matrix, tak se rázem dostal mezi hereckou smetánku a mohl si užívat nekonečných večírků a zástupů fanynek. Místo toho podporoval charitativní organizace, hlavně ty, které se zabývají bojem s rakovinou. Aby toho totiž v jeho životě nebylo málo, tak jeho sestra umírá na leukémii.

Tu a tam je herec viděn po boku s nějakou zajímavou ženou, ale oficiálně vztah nepřiznal. Možná se bojí, že z jeho života opět až příliš brzy odejde někdo, koho miluje.

Související články

Další články