Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tohle že je porotce z britského Talentu? Podívejte se, jak je Simon Cowell sešlý, spálený a nechutně chlupatý!

Koukněte, jak se porotce britského Talentu změnil.
+ Dalších 10 fotografií
Slavný porotce britského Talentu Simon Cowell (58) byl svého času šarmantní elegán. Ženy po něm šílely, i když kvůli svému projevu vzbuzoval obavy a respekt. Poslední fotky z pláže na Barbadosu ale dokazují, že Simon, který kosil davy žen na první dobrou, je starý sešlý dědek.

Byly časy, kdy kvůli Simonu Cowellovi ženy omdlévaly. To už je ale zřejmě minulostí. Nedávno ho totiž paparazzi nachytali na barbadoské pláži, jak si užívá sluníčka a nebyl to pěkný pohled. Ze Simona se s věkem stal nevzhledný tučňák. Husté ochlupení, zvětšující se břicho a spálená kůže mu tedy moc nepřidaly. Světoznámý porotce, který vypadá, že má stejného výrobce paruk jako Donald Trump, si z toho ale zjevně nic nedělá.

Dovolenou tráví se svojí partnerkou Lauren Silverman (40) a jejich synem Ericem (3). Producent je navzdory kritice zřejmě šťastný muž. Co na tom, že Lauren přebral svému nejlepšímu kamarádovi a následně ji oplodnil. Na dovolené si rodinka zkusila i jízdu na vodním skútru. Simon je tedy odpočatý a může se vesele vrhnout do dalšího porotcování.

Mohlo by vás zajímat

Další články