Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tohle že je máma od čtyř dětí? Herečka Lenka Vlasáková předvedla ve spodním prádle NESKUTEČNĚ RAJCOVNÍ POSTAVU

Zdroj: Facebook.com/Bontonfilm
+ Další 2 fotografie
Sice při prvním pohledu na tuto nenápadnou herečku přírodního typu si řeknete, že je fakt nic moc. Jenže když se svlékla do spoďárů, tak všem vyrazila dech. I když má po čtyřech porodech, tak by z fleku mohla fotit do pánského časopisu.

Na ulici byste si možná ani Lenky Vlasákové (44) vůbec nevšimli. Nenosí žádný make-up ani vyzývavé oblečení, jenže kdyby lidé věděli, co nosí pod nevzhlednými šaty, tak by hned na mámu čtyř dětí změnili názor.

Nejvíc jí pomáhá hlavně běhání kolem nezbedných ratolestí, a to kila jdou dolů sama. Vlastně ani nemá čas přibrat, protože mezi prací a výchovou se dost často zapomíná najíst, takže kam se na to hrabou jakékoliv diety.

V naší fotogalerii se můžete pokochat něčím, co jen tak neuvidíte, Lenka se nehodlá zas dlouhou dobu svlékat. Tak máte unikátní příležitost se pokochat tímto pevným tělíčkem, které hýčká jen herec Jan Dolanský (38).

A jestli vám to nebude stačit, tak se na Lenku podívejte dnes ve 20.20 v komedii Ženy v pokušení Tam se tak bohužel nesvlékla, ale i tak tam stojí za to.

Související články

Další články