Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle video vás uchvátí: Umělkyně dala dohromady dvacet cizích lidí, aby se poprvé zaláskovaně políbili před její kamerou!

Černobílé video je na YouTube teprve den, ale už za tak krátkou dobu si dokázalo nabrat více než 1 000 000 zhl­édnutí. Proč? Protože tak obyčejná, ale zároveň krásná věc, jako je první polibek, je v něm vyjádřena velmi zvláštním způsobem.

Umělkyně Tatia Pilieva dala dohromady dvacet cizích lidí, tedy deset párů, a všem dvojicím řekla, ať se před její kamerou poprvé políbí. Heterosexuálové, gayové, lesby – neopomenula skutečně nikoho. Díky videu můžeme zřetelně vidět počáteční rozpaky a následnou chuť líbat se víc a víc, i když o sobě lidé před kamerou prakticky ví jen své jméno a někdy ani to ne.

Režisérka sama nečekala, jaký obrovský zájem její počin vzbudí. Někteří diváci si na YouTube stěžují, že jsou ve videu jen samí krásní lidé a chybí někdo s průměrnou či podprůměrnou vizáží, ale to přece vůbec nevadí. Alespoň nám ne. A vám?

Související články

Další články