Být přirozeně krásná je fajn, ale bohužel ne všechny jsme měly takové štěstí, že jsme se narodily s dokonalou pletí, uhrančivým pohledem, plnými rty nebo klenutým výrazným obočím. Tam, kde nám matka příroda ubrala, nám dodá make-up. A zaplať pánbůh za něj!

Podkladový krém, korektor, make-up, rozjasňovač, pudr, zdravíčka, stíny, linky, řasenka, tužka nebo stíny na obočí, rtěnka nebo lesk, to je plus mínus základní výbava, po níž většina žen ráno sáhne v koupelně. Někdo si vystačí jen s řasenkou a leskem, někdo využije celý sortiment. Ať tak, či onak, po téhle proceduře máme pocit, že jsme krásnější, přitažlivější a zmizí naše nepatrné komplexy.

Umění je namalovat se tak, že nevypadáte jako maska. Přirozenost, ačkoli to po vyjmenovaném seznamu šminek zní směšně, je na prvním místě. Stejného názoru je i vizážistka z videa. Nikkie sice také upřednostňuje přirozený vzhled, ale jak říká, zvýraznit svoje přednosti a dodat šmrnc tam, kde nám příroda nepřála, a trochu se nalíčit není nikdy na škodu.

Nikkie pravidelně natáčí videa, na nichž ukazuje, jak se co nejlépe nalíčit. Tentokrát ale svoje odběratele na YouTube překvapila svojí demonstrací toho, co všechno make-up dokáže. Co si budeme povídat, bez něj není Nikkie žádná kráska, za kterou by se lidé na ulici otáčeli. Ale když na sebe nahází tunu make-upu, je z ní kočka. Ostatně, přesvědčit se můžete sami…