A co ji dostalo zpět k sexy figuře? Kojení! „Je to ten nejlepší způsob, jak se dostat do formy,“ prozradila svůj recept americkému magazínu. Scarlett Johansson byla dvakrát zvolena nejvíc sexy herečkou, a to v roce 2006 a 2013. A my se tomu nedivíme! Tuhle cenu by měla dostat i letos!

Scarlett se nechala vyfotit v sexy červeném korzetu, který zvýrazňuje její nadupaný dekolt. Za plná ňadra teď vděčí nenasytnosti její dcery Rose. Mateřství Scarlett opravdu svědčí. Je to vidět i z druhé fotografie, kde herečka roztahuje nohy v hedvábném korzetu.

Nemluvě o portrétové fotografii ve žlutém svetříku, kde na nás mrkají Scarlettiny zelené oči s uhrančivými kouřovými stíny a pusou k nakousnutí. Jako jedna z mála hollywoodských hereček se pyšní přírodními plnými rty. Z fotek prostě číší erotika – nová image Scarlett Johansson je fakt cool!

Jen se trochu obáváme, že focení proběhlo ještě dříve, než si herečka sexy dlouhou hřívu nechala ostříhat po vzoru Miley Cyrus. Škoda, dlouhé vlasy jí totiž seknou mnohem víc!