Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Tohle vám nedá spát: Nejvíc sexem nabité fotky Scarlett Johansson!

Scarlett je na nových fotkách zatraceně sexy!
+ Další 3 fotografie
Po vydání tohohle článku budou všechny holky chodit ke kadeřnici s přáním mít tak sexy ofinu jako Scarlett Johansson (30). Ve fotostory pro W magazine z ní doslova stříká sex-appeal, a to je teprve 5 měsíců po porodu dcery Rose!

A co ji dostalo zpět k sexy figuře? Kojení! „Je to ten nejlepší způsob, jak se dostat do formy,“ prozradila svůj recept americkému magazínu. Scarlett Johansson byla dvakrát zvolena nejvíc sexy herečkou, a to v roce 2006 a 2013. A my se tomu nedivíme! Tuhle cenu by měla dostat i letos!

Scarlett se nechala vyfotit v sexy červeném korzetu, který zvýrazňuje její nadupaný dekolt. Za plná ňadra teď vděčí nenasytnosti její dcery Rose. Mateřství Scarlett opravdu svědčí. Je to vidět i z druhé fotografie, kde herečka roztahuje nohy v hedvábném korzetu.

Nemluvě o portrétové fotografii ve žlutém svetříku, kde na nás mrkají Scarlettiny zelené oči s uhrančivými kouřovými stíny a pusou k nakousnutí. Jako jedna z mála hollywoodských hereček se pyšní přírodními plnými rty. Z fotek prostě číší erotika – nová image Scarlett Johansson je fakt cool!

Jen se trochu obáváme, že focení proběhlo ještě dříve, než si herečka sexy dlouhou hřívu nechala ostříhat po vzoru Miley Cyrus. Škoda, dlouhé vlasy jí totiž seknou mnohem víc!

Mohlo by vás zajímat

Další články