Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tohle v Teorii Sheldonovi neukazovala: Penny všechny zmrazila na Glóbech svým NADUPANÝM DEKOLTEM!

Ty jsou!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Kaley Cuoco si každý z nás pamatuje jako Penny z Teorie velkého třesku. Už tam byla hlavní kráskou a šilhali po ní snad všichni hlavní herci, dokonce i náročný Sheldon. Takhle sexy a odhalená se ale v seriálu neukázala, to si šetřila až na udílení Zlatých glóbů!

Kaley Cuoco (31) nám po rozvodu s bývalým americkým tenistou Ryanem Sweetingem zraje jako kvalitní víno. Herečka a modelka, která se nejvíce proslavila rolí Penny v seriálu Teorie velkého třesku, je nyní k mání, a proto na sebe ve společnosti upozorňuje.

Na předávání Zlatých glóbů si vybrala šaty, které ukázaly opravdu hodně. Výstřih byl opravdu hluboký a potvrdilo se tak to, co si o Kaley všichni myslíme. Že má skutečně krásná ňadra a neměla by se stydět je ukazovat častěji.

Možná je škoda, že svými klenoty někdy neumlčela intelektuála Sheldona, jenž to v mnoha případech opravdu potřeboval. Každopádně už se moc těšíme na další akci, kde se Kaley objeví. Snad opět nezapomene, která partie jejího těla se vyplatí ukazovat…

Související články

Další články