Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Tohle v Teorii Sheldonovi neukazovala: Penny všechny zmrazila na Glóbech svým NADUPANÝM DEKOLTEM!

Ty jsou!
+ Dalších 6 fotografií
Kaley Cuoco si každý z nás pamatuje jako Penny z Teorie velkého třesku. Už tam byla hlavní kráskou a šilhali po ní snad všichni hlavní herci, dokonce i náročný Sheldon. Takhle sexy a odhalená se ale v seriálu neukázala, to si šetřila až na udílení Zlatých glóbů!

Kaley Cuoco (31) nám po rozvodu s bývalým americkým tenistou Ryanem Sweetingem zraje jako kvalitní víno. Herečka a modelka, která se nejvíce proslavila rolí Penny v seriálu Teorie velkého třesku, je nyní k mání, a proto na sebe ve společnosti upozorňuje.

Na předávání Zlatých glóbů si vybrala šaty, které ukázaly opravdu hodně. Výstřih byl opravdu hluboký a potvrdilo se tak to, co si o Kaley všichni myslíme. Že má skutečně krásná ňadra a neměla by se stydět je ukazovat častěji.

Možná je škoda, že svými klenoty někdy neumlčela intelektuála Sheldona, jenž to v mnoha případech opravdu potřeboval. Každopádně už se moc těšíme na další akci, kde se Kaley objeví. Snad opět nezapomene, která partie jejího těla se vyplatí ukazovat…

Mohlo by vás zajímat

Další články