Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle v Pelhřimově nemají: Žena má až 90 orgasmů za hodinu!

Zdroj: Profimedia.cz

Někdo se trápí, že nemůže dosáhnout vrcholu, a někdo by si zase přál, aby se gejzír nekontrolovatelných orgasmů už konečně zastavil.

Ženou, která trpí vzácnou poruchou nazývanou Syndrom permanentního sexuálního vzrušení, je i Cara Anaya (30). Ta má někdy i devadesát orgasmů za hodinu, což by v městě rekordů Pelhřimově určitě také uvítali.

"Pro toho, kdo to nezná, to může znít úžasně, ale pro mě je to šílené a ostudné," svěřila se se svým příběhem žena Daily Mirror. Vše začalo před třemi lety, když se vracela z nákupů. "Najednou jsem se cítila strašně vzrušená. Když to přišlo, upadla jsem na zem. Vůbec jsem netušila, co se děje, zavolala jsem kamarádce a ta mě odvezla domů, kde orgasmy pokračovaly," líčí situaci Cara.

V nemocnici jí udělali všechna možná vyšetření, ale její tělo je v pořádku, kromě toho, že ji orgasmy vyčerpávají. "Nemůžu ani chodit ven se svým synem. Nechci, aby mě takhle viděly další děti," uvedla žena, která se absolutně uzavřela před veřejností.

Tím, že svůj příběh zveřejnila, doufá, že se o tomto problému bude víc mluvit, podaří se zjistit příčinu vzrušení a najít lék, který by tyto stavy utlumil.

Související články

Další články