Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tohle tady ještě nebylo: Jeden z Robinsonů se ZHROUTÍ a propukne v nezastavitelný PLÁČ! Co se stane?

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 100 fotografií
Dnešní díl reality show Robinsonův ostrov bude stát opravdu za to! Bude plný napětí, emocí a pláče! Proč se jeden ze soutěžících zhroutí? Kdo koho psychicky týrá? Tenhle díl si zkrátka nesmíte nechat ujít!

Reality show Robinsonův ostrov se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Tím pádem je jasné, že nervozita narůstá a vztahy se vyhrocují. Když k tomu přidáte nedostatek jídla, pití a energie, tak se většina soutěžících chová tak, jak by se za jiných okolností nechovala.

Po posledním souboji mezi Radovanem a neoblíbeným Zdeňkem si všichni mysleli, že když soutěž opustil právě Zdeněk, tak se všechno zklidní. Bohužel tomu tak rozhodně nebude a vše se bude i nadále vyostřovat.

Už dlouhou dobu graduje na ostrově vyloučení mezi Terezou a věřící Lucií. I statný Radovan se někdy diví, kam jsou tyhle dvě až schopny zajít. Hlavním předmětem jejich hádek je jídlo. Zatímco Tereza si myslí, že tomu velí, tak Lucie začíná být pomalu, ale jistě na dně. Jejich spor vyústí v takovou hádku, že se Lucie zhroutí a propukne v obrovský pláč. Ale nebude jediná.

Na ostrově Mayon to bude zprvu vypadat na naprostou pohodičku. Vztahy mezi Petrou a Nikolou se uklidní a soutěžící si dokonce postaví provizorní bowlingovou dráhu. Jenomže potom dojde na boj o imunitu, která bude snad nejtěžší, jakou v české verzi Robinsonova ostrova uvidíte. Všichni si sáhnou až na dno svých sil.

Když už si soutěžící budou myslet, že mají vše hrozné za sebou, tak přijde to nejhorší. Jeden z nich se dozví opravdu hroznou a zdrcující zprávu. Co se stane? Na to se můžete podívat už dnes večer!

Související články

Další články