Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tohle ŠOKUJE i otrlé: Hygienické návyky na Robinsonově ostrově? Soutěžící prováděli šílené NECHUTNOSTI!

Tohle ŠOKUJE i otrlé: Hygienické návyky na  Robinsonově ostrově? Soutěžící prováděli šílené NECHUTNOSTI!
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 53 fotografií
Robinsonův ostrov je opravdu drsná reality show. Soutěžící konečně prozradili, jaké hygienické návyky na ostrově panovaly. Mnohým by se z toho mohl zvednout kufr!

Všichni si alespoň trochu umíme představit, jak moc obtížné muselo být přežití na Robinsonově ostrově Je těžké si představit, jak se asi musí žít, když nemáte dostatek jídla, veškerou potravu si musíte obstarávat sami a také jaké je fungovat bez jakýchkoliv hygienických pomůcek, na které jste v běžném životě zvyklí.

Robinsoni se myli pouze v moři, zuby si čistili pomocí popelu a celkově hygienické podmínky byly opravdu příšerné. Pomáhali si, jak mohli. Martin si třeba udělal srandu z poprsí Niky, když jemně naznačil, že má jednoduše malá prsa, a poznal to hlavně přitom, jakmile používal její vrchní díl plavek jako chňapku na vřelý kotlík s jídlem.

Ono to taky není kdovíjak hygienické, používat takto plavky a pak si je oblékat na holé tělo. Další nechutností bylo, když Tereza na ostrově vyloučení dělala placky. Těsto totiž válela na svém stehně.

Při představě, že se zrovna nejlépe nevykoupe, protože slaná voda není tedy nic moc, pak soutěží a přitom se potí, protože na ostrově je opravdu teplo, a nakonec vám udělá placky na svém stehně, vyvolává v ostatních soutěžících opovržení a znechucení.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy