Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tohle si musíte přečíst! Rychtář už si zase dopisuje s Martuccim: Nejvulgárnější konverzace v historii kauzy Džambulka!

Josef Rychtář a Domenico Martucci si rádi dopisují.
+ Dalších 6 fotografií

Telefonní operátoři si mnou ruce. Tolik smsek, kolik si posílají Josef Rychtář (55) s Domenicem Martuccim (37), snad nepřekoná ani počet zpráv odeslaných během Vánoc. A to je nám jasné, že italský hřebec zveřejňuje na svém facebookovém profilu jen to nejpikantnější.

Před nedávnem došlo mezi nimi k ostré smskové přestřelce o tom, kdo do koho – pardon – ke komu vniknul do domu. Teď se česko-italský kohoutí zápas přenesl do sporů o tom, že měl Rychtář ukradnout Martuccimu pero. Mělo jít o jakousi cennou starožitnost, kterou cholerický sekuriťák „zřejmě omylem“ odnesl ze zámku, kde byl dobývat svou princeznu Džambulku. Korunu tomu všemu nasadila Martucciho matka – hraběnka Donna Grazia Marino della Torre (68), která před domem Bartošové v Uhříněvsi vystřihla představení, za které by se nemusela stydět ani Sophia Loren ve snímku Horalka.

Policie v Česku i v Itálii už neví, kam nacpat šanony s trestními oznámeními, které na sebe aktéři vzájemně neustále podávají. Jak tohle dopadne?

Mohlo by vás zajímat

Další články