Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tohle se nepovedlo: Nevkusná Šlégrová cpala veřejnoprávní televizi svoje prsa!

Kateřina Šlégrová
Zdroj: reprofoto Česká televize

Exmanželka Jiřího Šlégra (41) Kateřina byla dlouho poslušnou ženou v domácnosti. Jenže po návratu rodiny z Ameriky do Čech to v manželství začalo skřípat, Šlégr si našel Lucii Královou (31) a do té doby nenápadná Kateřina začala atakovat média se svými historkami, jak to vlastně všechno bylo.

A protože se chytá každé příležitosti, kdy se může ukázat v médiích, rozhodně neodmítla nabídku České televize promluvit v pořadu Rub a líc o soužití se slavným hokejistou. Bohužel si Kateřina očividně neuvědomila, že nejde o letní party s dalšími celebritkami, ale solidní médium, kde je třeba dodržovat určité dekorum.

Diváci samozřejmě zareagovali v diskuzi dost nelichotivě o výběru jejího oblečení pro tento pořad. Kateřina si totiž na sebe oblékla šaty, které si může dovolit vzít maximálně na pláž. Sama aktérka si ale tuto realitu vůbec neuvědomila a na svém facebookovém profilu si hned postěžovala: "Je neskutečné, co lidi zajímá a na co se zaměří. Nezajímá je vůbec obsah, ale řeší, co mají dotyčné osoby na sobě. Bylo horké léto, tak se omlouvám, že jsem někoho pohoršila letními šaty s výstřihem," rozčilovala se Šlégrová na sociální síti.

Celý výlev "zoufalé exmanželky" si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Redakce eXtra.cz se divákům nediví, ono se opravdu nešlo soustředit na to, o čem reportáž byla!

Související články

Další články