Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle se může stát jen v okolí Brna! Opilý dlaždič se vracel z hospody a začal spravovat rozestavěný chodník

Nedokončenou dlažbu se rozhodl opravit nalitý dělník. (Ilustrační foto)

Nestavte rozbité chodníky do cesty opilým dlaždičům! Takové varování by měly vydat úřady v Ivančicích u Brna, neboť hrozí, že někdo dodělá práci místo lidí, kteří za to mají dostat zaplaceno!

Právě v Ivančicích se podle serveru iDnes.cz odehrál velmi kuriózní případ, kdy se vracel z hospody a ve velmi podroušeném stavu jeden místní dlaždič, který narazil na rozestavěný chodník u nádraží, který čekal na dokončení.

Dlaždič považoval povalující se kostky u vybitého chodníku za nebezpečné, tak se rozhodl stavební práci dokončit. Policii na něj zavolal strojvedoucí vlaku, jenž si myslel, že se ve skutečnosti jedná o krádež materiálu.

Policisté našli opilého dělníka, jak dodělává rozestavěný chodník, a naměřili mu více jak dvě promile. Podle firmy, která zakázku realizovala, mu šla práce trochu šejdrem od ruky, přesto ale nedošlo k žádné škodě.

Související články

Další články