Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle se může stát jen u nás: Čech ukradl kusy billboardů se Zemanem a Schwarzenbergem a prodal je za dva miliony korun

Výstava mladého umělce, za niž inkasoval celkem slušné peníze.
Zdroj: reprofoto www.epos257.cz
+ Další 2 fotografie

Vítejte v Kocourkově aneb Jak skvěle zbohatnout na tom, že ukradnete kus cizí práce. Český mladý umělec, který si říká Epos 257, vyřízl z volebních plakátů portréty Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga, které pak nechal zarámovat a sloužily jako hlavní lákadlo jeho nové výstavy.

O obě „díla“, jehož skutečnými autory jsou úplně jiní lidé, projevil zájem soukromý sběratel a Epos 257 si svou práci cenil na milion korun za jeden portrét, inkasoval tedy do kapsy pěkný balík, aniž by vlastně hnul prstem.

Sběratel si oba portréty vyhlédnul na výstavě v Tančícím domě nazvané Who cares a podle serveru Novinky.cz se firmy, kterým billboardy patřily, k prodeji jejich ukradených portrétů nevyjádřily.

Pokud tedy máte pořád problém vydělat si dost peněz a uživit rodinu či si chcete jen koupit nového poršáka, tady máte zaručený návod, jak se dostat rychle a hlavně bezbolestně k penězům.

Související články

Další články