Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tohle se může stát jen Americe: Tříleté dítě zastřelilo vlastní matku. Šokuje to ještě někoho?

Zdroj: reprofoto Daily News

Amerika je země zaslíbená, neomezených možností a hlavně neomezených vlastníků zbraní, kteří je schovávají na strašně bezpečných a nedostupných místech, jako je třeba dóza na kafe, šuplík s ručníky v koupelně nebo noční stolek v dětském pokoji.

Matka roční dcery a tříletého syna Christa Engles (†26) zrovna přebalovala svou dcerku, když její tříletý syn vytáhl bouchačku a matku zastřelil Neděste se, to dítě samozřejmě nemělo ponětí, co dělá, prostě našlo hračku. A co se v mládí naučíš, ve stáří jako když… Vždyť to znáte.

Christa a její manžel, co byl v té době zrovna na cestách, totiž jako správní Američané vlastnili poloautomatickou pistoli, kterou chytře schovávali pod gaučem, protože tam batolící se dítě nikdy vlézt nemůže a vůbec ho v tom věku nezajímá, co by tam tak mohlo být.

Celé město Tulsa v Oklahomě, kde se tragédie stala, je z toho samozřejmě v šoku a všichni chodí hořekovat k domu rodiny Engles s brokovnicí za pasem a vedou tam soucitné řeči, jaká je to tragédie a nepochopitelná událost Poté jim ale všechen vítr z plachet sebrala místní ruka zákona, která vystoupila s prohlášením pro televizi NBC a do kamery řekla, že: "V domě byla spousta zbraní a nebyly nijak bezpečně ukryté a zabezpečené. Ta pod pohovkou patřila ke zbraním velkého kalibru."

Tak. Pak se ptejte zdravým rozumem, jak k takové věci může vůbec dojít.

Související články

Další články