Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle prokletí nemá obdoby! Iveta Bartošová měla další bouračku!

Ivetu Bartošovou stíhá jedno neštěstí za druhým.
Zdroj: herminapress.cz

Co strašného a komu udělala Iveta Bartošová (46), že se kolem ní stále dějí tak děsivé věci? Kromě toho, že nejtěžší boj svádí sama se sebou, se v jejím životě neustále dějí situace, které by položily i toho největšího siláka.

Koncert v jihomoravském Zaječí nejprve přinesl šarvátku v podobě šíleného Zdeňka Macury (38), který tam napadl bezdůvodně partnera zpěvačky Josefa Rychtáře (54). A i když se naštěstí nic vážného jejímu partnerovi nestalo, další šok přišel při cestě domů.

Cestou zpátky vůz, ve kterém Iveta jela, naboural. Tentokrát ale nebyla na vině rychlá jízda jejího partnera Josefa Rychtáře, jako tomu bylo v předešlém případu. „Jeli jsme v prostředním pruhu na D1, když do nás z boku nabouralo auto. Byla to vteřina a nikdo to nečekal. Podle nás dostal řidič mikrospánek,“ svěřil se internetovému serveru týdeníku Sedmička Rychtář, který je naštěstí i s celou posádkou v pořádku.

Poslední autonehoda, kterou Josef Rychtář způsobil a která měla o něco horší následky, se stala při cestě z charitativního plesu pro oběti neštěstí ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Snad se na chvíli osud nad zpěvačkou ustrne a nechá ji v klidu žít.

Související články

Další články