Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle nepochopíte: Nejpotetovanější muž v Anglii podstupuje bolestivé odstranění kérek, aby se mohl tetovat znova!

Takto vypadal muž před tím, než se rozhodl vypadat jak psychopat.
Zdroj: profimedia.cz

Tak toto normální člověk nepochopí. Ono je divné už to, když se někdo rozhodne potetovat celé tělo, ale když se to ten dotyčný rozhodne všechno odstranit, aby mohl začít znovu, to je tedy pecka.

Jako Angličan Matthew Whelan (34), který platí za nejpotetovanějšího člověka v Británii. Má potetovaná i oční víčka a bulvu. Ten se tedy rozhodl, že podstoupí bolestivé laserové odstranění tetování, protože mu přišlo zastaralé a chtěl si udělat nové. „Myslel jsem si, proč bych si je laserem neodstranil a neudělal nové,“ řekl britský podivín.

Navíc jeho dosavadní „kolekce“ vyšla v přepočtu skoro na 1 milion korun. Odstranění kérek ho bude stát dalších 160 tisíc korun. Nehledě na to, kolik dá za nové tetování. Když na to hoch má, proč ne.

„Sám o sobě přemýšlím jako o umělecké galerii. Po chvíli umění zestárne a lidé chtějí vidět něco nového a to je to, co si myslím o svém tetování. Až umřu, chci darovat své tělo muzeu,“ seznámil nás se svými plány Whelan.

Související články

Další články