Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

TOHLE NENÍ LABUŤ! Cara Delevingne v šoku. V hotelu ji přivítal ručník smotaný do tvaru pánské chlouby!

Cara byla hodně překvapená.
Zdroj: instagram
+ Dalších 17 fotografií
Světová topmodelka Cara Delevingne prožila velké překvapení. Když vstoupila do svého hotelového pokoje, čekal ji na posteli smotaný ručník. Nebyl ale ve tvaru labutě, jak je zvykem, ale připomínal pánský penis!

Cara Delevingne (22) je jednou z nejvíce žádaných modelek současnosti. Příležitostně se navíc živí i jako herečka nebo zpěvačka. Vzhledem k jejímu zaměstnání samozřejmě většinu času tráví na cestách a po hotelech.

Při vstupu do jednoho ze svých připravených hotelových pokojů ale byla v šoku a zůstala stát přikovaná k zemi. Pohled na postel se smotaným ručníkem ji totiž totálně zmrazil. Místo smotané labutě ji totiž čekal ručník, který svým tvarem hodně připomínal pánské přirození!

Sama Cara neváhala a pochlubila se s kuriózní situací na Instagramu. “Je to labuť, že jo?” okomentovala snímek. Někomu z komentujících ručník připomínal slona nebo dinosaura, ale většině samozřejmě pánský úd. Ještě aby taky ne…

Související články

Další články